Predaj SKYLINK kariet a príslušenstva

  • Home
  • 9
  • Predaj SKYLINK kariet a príslušenstva

Hľadáte spoľahlivý a efektívny servis pre SKYLINK? Potrebujete novú kartu, príslušenstvo, alebo potrebujete zaplatiť alebo naladiť SKYLINK? Nech už potrebujete akúkoľvek pomoc s týmto satelitným televíznym systémom, sme tu pre Vás.

Naša predajňa a servis v Dolnom Kubíne ponúka širokú škálu služieb pre všetky vaše potreby SKYLINK. Či už potrebujete novú kartu, príslušenstvo alebo technickú pomoc, náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť.

Nezáleží na tom, či ste nový v oblasti SKYLINK alebo ste dlhoročným zákazníkom, dáme vám všetku podporu a pomoc, ktorú potrebujete, aby ste získali najlepší možný výkon z vašej satelitnej televízie.

Využite našu odbornosť a skúsenosti a získajte najlepšiu možnú službu pre vaše potreby SKYLINK. Navštívte nás v Dolnom Kubíne, alebo nás kontaktujte pre ďalšie informácie. Tešíme sa na stretnutie s vami a na poskytnutie vám najkvalitnejších služieb pre SKYLINK.

Ďalšie SKYLINK informácie 

Toto sú niektoré z najznámejších značiek mobilných telefónov na trhu dnes, hoci existuje ešte viac menej známych značiek a výrobcov ponúkajúcich rôzne modely a špecifikácie pre rôzne potreby.

SKYLINK je viac ako len televízia – je to zážitok plný obľúbených programov, filmov a seriálov. Ako obchod a servis v Dolnom Kubíne sme tu, aby sme zabezpečili, že tento zážitok bude pre vás bezproblémový. Ponúkame širokú škálu služieb od predaja kariet a príslušenstva až po technickú pomoc a platbu za služby. Bez ohľadu na to, či ste nový užívateľ alebo dlhoročný zákazník, naše odborné služby vám pomôžu využiť všetky výhody SKYLINK. Navštívte nás v Dolnom Kubíne a zažite neobmedzený televízny svet s SKYLINK!

Naša ponuka

Oprava telefónov

Servis vykonávame do 24 hodín, pri zložitých operáciách podľa dohody.

Predaj telefónov

K dispozícii sú novinky ako aj staršie typy mobilných telefónov, nie je problém objednať telefón presne na mieru.

Príslušenstvo k telefónom

Disponujeme širokou ponukou krytov na telefóny, nabíjačiek, bateriek, fólii, dátových káblov a iného príslušenstva.

Predaj a servis navigácií

Stále a všade na správnom mieste. Preferované značky

Mio, Navigon, Garmin a Tomtom.

Satelitná technika

Vykonávame kompletnú montáž satelitov a predaj. V ponuke sú paraboly, prijímače, konzoly, konvertory, káble a iné.

Partner Skylink

Najbližší autorizovaný predajca SKYLINK pre okolie Dolného Kubína. Zabezpečime montáž a servis alebo iné služby spojené s príjmom služieb Skylink.

Recenzie

“Skvelý servis. Rýchlosť. Ochota...odporúčam”

Mino Pil...

“Odborníci na pravom mieste, poradili, opravili. Odporúčam”

Miroslav Sár...

Ústretový prístup a odborná pomoc.

Pavol Ľor...